25. Zlatna kuna – priznanje Hrvatske gospodarske komore

Tvrtki JGL uručena prva Zlatna kuna za odgovorno i održivo poslovanje

Mislav Vučić JGL Zlatna kuna

Na svečanoj dodjeli nagrada Zlatna kuna Hrvatske gospodarske komore, održanoj 9. studenoga 2021., najboljima u hrvatskom gospodarstvu odano je priznanje za njihov izniman rad i uspjeh tijekom izazovne 2020. godine. Dodjela je tako okupila kremu hrvatskoga gospodarstva, tvrtke koje ulažu u razvoj poslovanja i inovacije, koje izlaze na nova tržišta i koje ne pristaju na apsolutno nikakve kompromise po pitanju kvalitete svojih proizvoda i usluga.

Predsjednik HGK Luka Burilović je kao jednu od stavki daljnjeg gospodarskog razvoja istaknuo i održivost, koja danas mora biti dio poslovne strategije svake tvrtke. Tako je nagrada u novoj kategoriji, Zlatna kuna za odgovorno i održivo poslovanje večeras uručena tvrtki Jadran – galenski laboratorij Rijeka. Mislav Vučić, izvršni direktor i član Upravnog odbora, istaknuo je da mu je posebno drago primiti nagradu u kontekstu konferencije u Glasgowu i razgovora o ulozi ekonomije u toj transformaciji. "Od osnivanja kompanije imamo tu filozofiju utkanu u poslovanje", rekao je Vučić.

Više o nagradama u ostalim kategorijama pronađite OVDJE.